Αθλητισμός και FitnessΤένις

Μιχαήλ Kukushkin, ένα ανερχόμενο αστέρι

Ο πρώην πολίτης της Ρωσικής Ομοσπονδίας τένις Kukushkin Μιχαήλ είναι πλέον πολύ άξια προστασίας από τα δικαστήρια της τιμής του Καζακστάν.

Απώλεια ίση νίκη

Τεράστια χαρά να λάβουν όχι μόνο τους οπαδούς του Καζακστάν και της Σερβίας, αλλά και όλοι οι παρόντες 7 Μάρ 2016 στο αθλητικό συγκρότημα του Βελιγραδίου «Pioneer» στο ένα όγδοο του τελικού σταδίου του διαγωνισμού για το Davis Cup World Group.

Την ημέρα αυτή στο γήπεδο Μιχαήλ Kukushkin και Σέρβων Νόβακ Τζόκοβιτς έδειξε κάτι το δύσκολο. Ενδιαφέρον αγώνας διήρκεσε πέντε ώρες. Παρά την απώλεια του Καζακστάν εκπρόσωπος των Σέρβων να κερδίσει έπρεπε να χρησιμοποιήσει όλες τις ικανότητές τους και να κάνουν τους οπαδούς τους στα σοβαρά το νευρικό, αλλά επειδή είναι τοποθετημένη ως ο καλύτερος τενίστας στον κόσμο.

Μετά τον αγώνα μεταξύ της Σερβίας και του Καζακστάν Ν Τζόκοβιτς απροσδόκητα ανακοίνωσε ότι ο Μιχαήλ Kukushkin θα μπορούσε εύκολα να κερδίσει επάξια τη νίκη σε αυτό το φανταστικό αγώνα και κάλεσε τους πύργους ένα από τα πιο πολύπλοκα στην καριέρα του.

ο ίδιος ο Michael είπε ότι ο εχθρός ήταν επιτρέπεται πρώτη μερικά λάθη, αλλά αργότερα βελτίωσε σημαντικά το παιχνίδι και να αντιταχθούν σε κάτι καλύτερο ρακέτα ήταν δύσκολο στον κόσμο, αν και μόλις ένα βήμα έμεινε για να κερδίσει.

Μιχαήλ Kukushkin, Βιογραφικό

Μιχαήλ γεννήθηκε στο Volgograd 26 Δεκ 1987 Από νεαρή ηλικία σε μια τένις παιδί παίζει εθιστεί ο πατέρας, ο οποίος ήταν ένας καλός αθλητής και προπονητής του γιου του μέχρι την ηλικία των δεκαεπτά.

Ήδη το 2006, η σειρά του ανταγωνισμού Kukushkin IFT Futures κατάφερε να μπει στο τελευταίο μέρος. Η επόμενη σεζόν, οι οπαδοί της Σαράνσκ και Σαμαρκάνδη πόλεις είδε δύο νίκες του στο ATP Challenger Series.

Το έτος 2008 ήταν μια κρίσιμη χρονιά για αυτόν: νίκη στην Ιταλία (Barletta, ΑΤΡ Challenger) και στο σπίτι (IFT Futures), συμμετείχε στο ATP τουρνουά (Βαρκελώνη, Umag, Μόσχα, Αγία Πετρούπολη), και έγινε πολίτης του Καζακστάν.

Μέχρι τον Μάρτιο του επόμενου έτους Kukushkin Μιχαήλ, που έχουν αυξηθεί σταθερά βαθμολογία, έχει παίξει στο τουρνουά Masters Series στο Μαϊάμι (δεύτερο γύρο, ο κύριος του δικτύου). Ένα παρόμοιο αποτέλεσμα φάνηκε σ 'αυτούς, και μετά από ένα μήνα στην Ισπανία (Βαρκελώνη).

Τον Μάιο, επελέγη να συμμετάσχει στα παιχνίδια στην Πορτογαλία (Estoril, κύριο δίκτυο). Ιούλιος - κερδίζοντας το τουρνουά Challenger στη Ρωσική Ομοσπονδία (Πένζα). Τον Σεπτέμβριο - συμμετοχή στα παιχνίδια κυρίως ταμπλό του τουρνουά στη Μαλαισία (Κουάλα Λουμπούρ).

Τον Οκτώβριο - συμμετοχή στο Κρεμλίνο Κύπελλο ημιτελικό, ημι-τελικό, όπου νίκησε η Ρωσίδα τενίστρια Mikhail Youzhny.

Οι πρόσφατες εξελίξεις επαγγελματίας παίκτης του τένις

Το 2010, ο Μιχαήλ Kukushkin, να γίνει ο νικητής του Challenger στη Γερμανία (Braunschweig), και η Ρωσία (Πένζα), έφθασε στον αριθμό ένας στην κατάταξη των εκατοντάδων επαγγελματιών αθλητών στο τένις.

Στο τέλος του ίδιου έτους κέρδισε το πρώτο τουρνουά ATP, έχοντας αποτύχει στον τελικό αγώνα στην Αγία Πετρούπολη ανακτήσουν Μ Νότου.

Τον Ιανουάριο του 2015 ο πρώτος Μιχαήλ Kukushkin στο Σίδνεϊ κατέκτησε τη δεύτερη θέση στο τουρνουά ATP, κερδίζοντας δύο παιχνίδια στο L. Maier. Ισχυρότερη από ό, τι φαίνεται μόνο εκπρόσωπο της Σερβίας V. Τρότσκι. Αξίζει να σημειωθεί ότι και οι δύο φιναλίστ έχουν φτάσει στο κυρίως ταμπλό, πληροί τις προϋποθέσεις που συνέβη για πρώτη φορά στην κλήρωση του τουρνουά.

Copyright © 2018 el.birmiss.com. Theme powered by WordPress.