Αθλητισμός και FitnessExtreme Sports

Δανιήλ Kvyat: εθνικότητας. Βιογραφία Daniel Kvyat

Το 2014, στη Formula 1 για πρώτη φορά έκανα Daniel Kvyat του οποίου την ιθαγένεια - Ρωσίας. Υπήρξε μια εποχή που κανείς δεν θα πίστευε ότι θα γίνει πιλότος βραβείο. Επί του παρόντος, Daniel θεωρείται το καλύτερο νεοφερμένο στον μηχανοκίνητο αθλητισμό, και στη σύνθεση των πρωταθλητών ομάδα τους πήρε Red Bull Racing του. Δεν μου αρέσει κάτι, και η κενή θέση ενός αγώνα πιλότο για το επόμενο έτος 2015.

Δανιήλ Kvyat - βιογραφία, τους γονείς και την προσωπική ζωή

Το μέλλον αθλητής γεννήθηκε στην Bashkiria το 1994, στην πόλη της Ούφα, στις 26 Απριλίου. Έχει περάσει σχεδόν όλα τα παιδικά διάσημος δρομέας του. Ο πατέρας του, Vyacheslav είναι ένας επιχειρηματίας, ένας πρώην αναπληρωτής του Kurultai της Δημοκρατίας του Μπασκορτοστάν, και το όνομα της μητέρας - Ζουλφίγια.

Στο σχολείο, το αγόρι ήταν λάτρης του τένις και μερικές φορές έγινε νικητής των σχολικών πρωταθλημάτων.

Η οικογένεια μετακόμισε στη Μόσχα. Εδώ πήρε για πρώτη φορά σε κέντρο καρτ - μαζί με τον πατέρα του. Όπως γνωρίζουμε από τις συνεντεύξεις με τον Daniel, Kvyat ισχυρίζεται ότι όλα τα άλλα πάθη αυτή τη στιγμή χάσει το νόημά τους - πίσω από το τιμόνι της κάρτας, ερωτεύτηκε με την ταχύτητα. Εκείνη τη στιγμή το αγόρι ήταν 9 χρονών, και από τότε έχει γίνει όχι μόνο ένας επισκέπτης του κυκλώματος και τακτικός επισκέπτης της, και τελικά ήταν αυτός που έσπασε το ρεκόρ διαδρομής.

Σύντομα, το αγόρι που βρέθηκαν εδώ το πρώτο προπονητή του. Ήταν ο Παύλος και ο Αντρέι Πάβελ Baramykov. Υπό την καθοδήγησή τους από Daniel πήρε την πρώτη πίσω από το τιμόνι αυτής της κάρτας. Κατά την έναρξη του πρώτου αγώνα του στη καριέρα του αθλητή πήγε στο χριστουγεννιάτικο Σότσι Karting Κύπελλο ( «Mini») και αμέσως έγινε νικητής της. Στην ίδια 2005 Kvyat έγινε μέλος της ρωσικής πρωτάθλημα καρτ ( «Rocket») - εδώ κέρδισε την 12η θέση στην κατάταξη. 2006 εποχή, το αποτέλεσμα - θέση 13 στο πρωτάθλημα της Μόσχας, με την κατηγορία της «βλήματα».

Στη συνέχεια, ο 12-year-old αγόρι άρχισε την εντολή του Φράνκο Pellegrini και άρχισε να παίρνει μέρος στο ιταλικό πρωτάθλημα καρτ MiniKart. Η συμμετοχή στα πρωταθλήματα της Ιταλίας οδήγησε στην ανάγκη για τακτικές πτήσεις αθλητή από τη Ρωσία προς την Ιταλία. Στο τέλος, χάρη στην υποστήριξη της μητρικής αγόρι μεταφέρθηκε στη Ρώμη.

Ιταλία

Στη Ρώμη Δανιήλ Kvyat, εθνικότητας που μόνο βοήθησαν, άρχισα να πάνε στο σχολείο και συνέχισε καρτ απόδοση. Μένοντας στην Ιταλία, σε αντίθεση με τη Ρωσία, έδωσε την ευκαιρία στο νεαρό άνδρα όλη την ώρα, να βελτιώνουν συνεχώς τις δεξιότητές τους και να αποκτήσουν τις απαραίτητες δεξιότητες. Νέοι αθλητές βοήθησε υπάρχον σύστημα της χώρας των αναβατών κατάρτισης. Στην Ευρώπη, οι αρχάριοι πιλότοι έχουν την ευκαιρία να επιλέξουν το δικό τους προπονητές και, στη συνέχεια, στην πίστα για να εδραιώσει τις γνώσεις που αποκτήθηκαν. Στη Ρωσία, αντίθετα: Δυστυχώς, οι πιλότοι είναι σχεδόν πάντα αφεθούν στην τύχη τους.

2007 στο Δανιήλ Kvyat καριέρα ξεκίνησε προπαρασκευαστικές με την εποχή, το 2008. Το 2008, ο αθλητής έχει αρχίσει να εργαστούν σε μια ομάδα Dino Kezy, αλλά την παραμονή του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος, αποφασίστηκε να πάει σε άλλη ομάδα - Angelo Morsicani. Όπως αναγνωρίζεται από τους πιλότους, η συμμετοχή στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, όπου ήταν σε θέση να κερδίσει την τρίτη θέση, ήταν ένα σημείο καμπής στην καριέρα του.

Αυτή τη στιγμή, ο αρχάριος αναβάτης ανακοίνωση «Lukoil Racing» ηγετική ομάδα. Ως αποτέλεσμα, εντάχθηκε στο διεθνές πρόγραμμα της LUKOIL πρόγραμμα οδήγησης υποστήριξης.

2009 για τον Daniel Kvyat έγινε περιπετειώδη και κορεσμένα νίκες. Κατάφερε να γίνει ο νικητής του Winter Cup (KF3), για να πάρει τη δεύτερη θέση στο Διεθνές Series WSK (KF3), μιλώντας για την ομάδα Morsicani Racing, και να πάρετε πίσω στο τρίτο βήμα στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (KF3). Πέρα από όλα αυτά, ήταν σε θέση να έρχονται πρώτα στη γραμμή του τερματισμού στον αγώνα και Industrie Trophy Margutti Trophy.

Red Bull: Η ομάδα Νέων

Το καλοκαίρι του 2009, η βιογραφία Daniila Kvyata αναπληρώνονται γεγονός ορόσημο.

Yevgeny Μαλινόφσκι, επικεφαλής της «Lukoil Racing», είπε για την επιτυχή αρχάριους Helmut Marko, Red Bull συνιδιοκτήτης του έργου και την ίδια στιγμή τα κύρια ταλέντα κυνηγός στη σύγχρονη μηχανοκίνητου αθλητισμού. Μετά από αρκετές επιτυχημένες εκτοξεύσεις στο πρωτάθλημα Ασίας-Ειρηνικού Helmut Marko επέστησε την προσοχή στους Ρώσους, και έλαβε μια πρόσκληση για να μπείτε στο πρόγραμμα στήριξης των νέων πιλότων της Red Bull.

Formula BMW

Από τον Αύγουστο, πριν από την υπογραφή της σύμβασης, Kvyat Δανιήλ του οποίου την ιθαγένεια - Ρωσίας, πέρασε τόσο ψυχολογική και σωματική εξέταση.

Ανάλογα με το αποτέλεσμα, μπήκε στο πρόγραμμα αγώνων Red Bull Νέων της ομάδας και ξεκίνησε το 2010 για να δράσουν στη Formula BMW στην ομάδα Eurointernational. Εδώ σε 8 αγώνες Kvyat ήταν σε θέση να κερδίσουν δύο νίκες και κέρδισε 5 θέσεις στο βάθρο.

Τι σημαίνει να γίνει μέρος του Junior Team Red Bull; δεν χρειάζεται πλέον να ανησυχείτε για πηγές χρηματοδότησης, έτσι ώστε όλο τον ελεύθερο χρόνο σας μπορείτε να αφιερώσετε μόνο αγώνες. Την ίδια στιγμή για τις διαχειριστικές υπηρεσίες και τις επιχειρήσεις τα χρήματα πρέπει να πληρώσει σοβαρά: οι οδηγοί υπακούοντας την αυστριακή εταιρεία εξ ολοκλήρου οι ίδιοι στην κατοχή του Helmut Marko, χάνοντας το δικαίωμα να επιλέξει μια πορεία σταδιοδρομίας. Είναι αδύνατο να εξηγήσει την ομάδα χτύπημα απλά τύχη, αλλά η βιογραφία Daniila Kvyata έχει αυτές τις περιπτώσεις - μόνο ένα εδώ δεν θα λάβει, μόνο όσοι το αξίζουν. Σε αυτήν την περίπτωση να απομακρυνθεί από το πρόγραμμα πιο εύκολο από το να μπει σε αυτό - τις δεξιότητές τους, τότε πρέπει να επιβεβαιώσετε κάθε νέα σεζόν.

Ομιλίες στο Formula Renault 2.0

Δανιήλ Kvyat, του οποίου η εθνικότητα δεν ασκεί επιρροή στο κατώτερο σειρά, ποτέ δεν έδωσε έναν λόγο για τον Mark να αρχίσει να αμφιβάλλει για τον εαυτό σας. Το 2011 κατάφερε να κερδίσει τον τίτλο του αντιπροέδρου πρωταθλητής της Βόρειας Ευρώπης Κύπελλο Formula-Renault 2.0, ενώ λαμβάνοντας το χάλκινο μετάλλιο στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.

Η επόμενη εποχή, η σειρά Formula-Renault 2.0 Kvyat κατέκτησε τη δεύτερη θέση στην πρώτη ομάδα του τμήματος ενοχλητικό bug του. Παρ 'όλα αυτά, η πρόοδος της έχει δει, και προήχθη - μεταφέρθηκε σε ένα βήμα σε GP3. Kvyat Δανιήλ, ρωσική υπηκοότητα, θεωρήθηκε από τη Ρωσική Ομοσπονδία Αυτοκινήτου και το όνομά του οδηγού της χρονιάς στη Ρωσία.

Επιτυχημένο ντεμπούτο στο Champion GP3 2013

Το 2013 GP3 Πρωτάθλημα Kvyat καταστροφικά άτυχος: το αυτοκίνητο δεν θέλει να πάει, τότε γρήγορα φόρεσε έξω ελαστικά. Αλλά όλα αυτά ήταν απλά μια δικαιολογία για να εκδηλωθεί μια στοχαστική προσέγγιση του αθλητή.

Μαζί με τους ειδικούς από την ομάδα MW Arden, ήταν σε θέση να κατανοήσουν την αιτία της αποτυχίας και των ελαστικών κατέστρεψε αυτοκίνητο σταμάτησε για μερικούς γύρους. Ως αποτέλεσμα, πίσω στα σημεία Δανιήλ Kvyat (εθνικότητα των πιλότων στον αγώνα ήταν πολύ διαφορετική) άρχισε να κερδίσουμε αγώνες. Το κύριο πράγμα - πήρε τον τίτλο στο Abu Dhabi, αρπάζει τη νίκη στην Αργεντινή Facundo Regalia.

Η επίτευξη εισέρχονται στην Toro Rosso

Το επόμενο βήμα στην καριέρα των Ρώσων ήταν μια πρόσκληση για την «Βασίλισσα του αγώνα.» Εκεί ξαφνικά κενών θέσεων εργασίας: από το πρωτάθλημα και η Red Bull άφησε ο Mark Webber, όπου και αντικαταστάθηκε από τον Daniel Riccardo. Έτσι, στην Toro Rosso, θυγατρική της Red Bull, κενή θέση. Πήρε μια τέλεια εκδηλώθηκε σε μια δύσκολη εποχή GP3 κάτοικοι. Έγινε ο πρώτος οδηγός που μεταφέρθηκε από το GP3 για την καταπολέμηση θέση δρομέας «Royal αγώνες».

Αιτιολόγηση της επιλογής της διαχείρισης της Red Bull Daniel Kvyat αποδείχθηκε στην πράξη. Κατά την έναρξη της σεζόν του 2014 ήταν σε θέση να τελειώσει ένατο, μπροστά από τον πιο έμπειρο team-mate στην ομάδα του Jean-Eric. Ο Daniel περαιτέρω αγωνιστικά επιτυχίες έχουν αποδείξει στον κόσμο ότι στη Formula 1 ήρθε σε μια επαγγελματική και ταλαντούχος πιλότος.

Τον Μάρτιο, Δανιήλ Kvyat, οι εθνικές τους οπαδούς της ομάδας που μεγαλώνει κάθε μέρα, αναγνωρίζεται ως ο καλύτερος οδηγός της Ρωσίας το 2013.

Και τέλος, η Formula 1

Παραδοσιακά πτέρυγες της Red Bull να αποκτήσουν εμπειρία στην ομάδα νεολαίας στη Formula 1 ως μια ελάχιστη ενός ζευγαριού των εποχών. Αλλά ξαφνικά, τον Οκτώβριο, ανακοινώθηκε ότι ο Sebastian Vettel αφήνει το Racing Red Bull. Σε μια κενή θέση πήρε αμέσως Daniel Kvyat.

Έγινε πιλότος της Formula 1 σε 20 χρόνια - μια μοναδική περίπτωση, οι περισσότεροι πηγαίνουν σε αυτό για χρόνια. Βοήθησε εμμονή του με τη φυλή, ώρες που περάσαμε μαζί με τους μηχανικούς για την επίλυση ζητημάτων, την προθυμία να περνούν όλο τον ελεύθερο χρόνο του στην εκπαίδευση.

Είναι ασφαλές να πούμε ότι ο Daniel Kvyat εξακολουθούν να δείχνουν οι ίδιοι και να χρησιμοποιήσει την ευκαιρία - κατά πάσα πιθανότητα θα ενημερώσει ένα ζευγάρι των εγγραφών.

Copyright © 2018 el.birmiss.com. Theme powered by WordPress.